timberland outlet polos lacoste mbt baratos nike roshe run ghd outlet hollister madrid nike outlet nike huarache joyas pandora Gafas ray ban ray ban baratas ralph lauren espa?a gafas oakley nike sb baratas new balance baratas nike free baratas boligrafos montblanc air jordan ireland new balance ireland

timberland outlet polos lacoste mbt baratos nike roshe run ghd outlet hollister madrid nike outlet nike huarache joyas pandora Gafas ray ban ray ban baratas ralph lauren espa?a gafas oakley nike sb baratas new balance baratas nike free baratas boligrafos montblanc air jordan ireland new balance ireland

21 Şubat 2019 Perşembe
01:17
Güncel   Önceki Haber     |     Sonraki Haber       |      ANA SAYFA
Hızlı Yazdır! Hızlı Yazdır        
Yazı boyutunu:    

Tarih/Saat: 12 Haziran 2017 Pazartesi, 14:30:40

İslam’ın En Yaman Düşmanı; Münafıklar!

Bizim küresel çete ile olan hikâyemiz şu ayeti kerimede cereyan eden hadise ile başlar; “ Hani bir zaman Biz, meleklere Âdem'e secde edin demiştik. İblis hariç olmak üzere, onlar da hemen secdeye kapanmışlardı. O cinlerden idi. Rabbi'nin emrinden dışarı çıktı.”(Kehf 18/50) Sonra Allah buyurdu: "Sana emrettiğim zaman, seni secde etmekten alıkoyan nedir?" İblis: "Ben, dedi, ondan hayırlıyım; beni ateşten yarattın, onu çamurdan yarattın."

Huzurdan kovulduktan sonra Allah'a dönüp; Öyle ise onların tekrar diriltilecekleri güne kadar bana mühlet ver” dedi. “Beni rahmetinden mahrum ettiğin gibi bende kötülükleri,yeryüzünde onlara bezeyecek, onları isyan ettirerek hepsini de rahmetinden mahrum edeceğim.” Ve insanlık tarihi boyunca devam eden hak ile batılın savaşı tam da bu noktada başlamış oldu. Allah'a ve nizamına açılan bir savaştı bu!

Asla bir coğrafyası, bir dini ve milliyeti olmadı. Hristiyanlığın ve Museviliğin içini boşaltarak ilahi kitaplar tahrif edildi. Şimdi de Kabala formatlı Yahudilik ve Hristiyanlığı İslam'a monte ederek Muhammed'siz bir din ile İslam coğrafyasının kimyasını bozarak, birliğine ve dirliğine kasteden devasa bir düzen inşa ettiler. Allah'ın koyduğu düzeni, ahengi, yapılan taahhüdü bozarak değiştirmeyi planlıyorlar. Gen transferleri, ırklar ve türler arasında yeni türlerin ve ırkların üretilmesi, yapay zekâlar, yapay insanlar, gözle görülemeyecek kadar küçük robotlar ve sürekli masum Müslümanları katlederek yeni bir dünya kurmanın peşindeler. Canlılar dünyasının laboratuvarlarda yeniden düzenlenmesi ile ikinci yaratılış hedefleniyor.  

Dünyayı her geçen gün felakete doğru sürükleyen bir çark işliyor. 1. ve 2.Dünya savaşlarıyla ilk aşaması gerçekleştirildi. Bu geçen sürede milyonlarca masum sivil insan hayatını yitirdi. Müslüman ülkelere yapılan müdahalelerle ve iç savaş yöntemleriyle İslam coğrafyası kana bulandı. Bugün de 3. Dünya savaşının tam ortasındayız. Kaos sonrası Kudüs merkezli tek dilli, tek bayraklı bir dünya federasyonu ile yeni bir dünya hâkimiyetinin temellerini atmak istiyorlar.

Allah, bu büyük düşmanın işini kolaylaştıran çok tehlikeli başka bir hasımdan da bahseder.Münafıklar, nifakçılar… Hamdi İşcan'a göre köken olarak “tarla faresi yuvası” anlamına geliyor. Bilindiği gibi tarla faresinin ve köstebeğin yuvasının iki ağzı vardır. Bu kapılardan hangisinden yakalanırsa diğerinden çıkar. Yani İslam olduğunu söyleyerek kâfir olduklarını saklayan tehlikeli bir güruhtan bahsediliyor. Bugün İslam âleminin en sinsi en tehlikeli Kur'an'a göre en yaman düşmanı işte bu münafıklardır.

En büyük özellikleri hak ile batılı bilerek karıştırarak nifak tohumları saçmalarıdır. Öyle kiMefatihu'l Gayb'de bu durum şöyle anlatılır. “Yahudiler birbirlerine eğer Muhammed'i her getirdiği şeyde yalanlarsanız sizin cahilleriniz yalancı olduğunuzu anlarlar. Çünkü onun getirdiği şeylerin pek çoğu haktır. Lakin onun getirdiği şeylerin bir kısmını kabul edip bir kısmını inkâr ederseniz halk, sizin O'nu yalanlamanızın adaletinizden dolayı olduğunu zanneder.” 

Bu tayfa Bakara suresinde de ifade dildiği gibi; “Ne zaman onlara yeryüzünde fesat saçmayın denilse biz sadece barışçıyız, ortalığı düzeltmekten başka işimiz yok derler.” Yani toplumun huzur ve nizamını baltalayarak küresel çeteye yol veren bu kesim giydikleri özgürlük, ıslahçı ve demokrasi gibi elbiselerle bir bakıma kuzu postuna bürünebilme hünerine de sahiptir.

Münafıkların en belirgin özellikleri savaş ve kriz anlarında ortaya çıkar. Çünkü onlar için böyle zamanlar Müslümanları zayıflatıp, çökertmek ve birlik beraberliğini parçalamak için bulunmaz imkânlar doğurur. Hendek Savaşı'nda kuşatma biraz uzun sürünce ortaya çıkıp şöyle demişlerdi; “Muhammed bize Kisra ve Kayser'in hazinelerini vaat ediyordu. Hani ne oldu? Oysa bugün herhangi birimiz tuvalete gitmek için bile güvenlikte değiliz”. Bu ifadeler bugün de bir yerlerden aşina geliyor değil mi?               

Bakınız Maide 41. Ayette Allah, peygamberimizin şahsında kıyamete kadar gelecek İslam âleminin önderlerini bir bakıma münafıkların “casusluk”  gibi en belirgin özellikleri konusunda uyarıyor. “Senin yanında olmayan bir grup hesabına casusluk için dinlerler” diyor. Bugün Türkiye'de küresel çete namına illegal dinleme yöntemleriyle casusluk yapan kimlerdi? Kuşkusuz şeytanın ordusu olmayı gönülden kabul etmiş olan münafık terör örgütü FETÖ'den başkası değildi. Ve yine bizdenmiş gibi görünerek İslam âleminde ABD politikalarının savunuculuğunu yapan ve Müslümanları arkadan hançerleyen zevat da aynı davayı gütmektedir. 

Keza bugün İslam'ı ortadan kaldırmak için tuzak kuranlarla işbirliği yapan sözüm ona Müslüman liderler de bu münafık zümredendir. Ortada Allah'ın iradesine, takdirine karşı açılmış büyük bir savaş var. Bu savaşta elimizi güçlendirmek, direnme kabiliyetimizi arttırmak için ülkemizde çetin bir mücadele veriyoruz. Bu mücadele verilirken bugünlerde Erdoğan'a adalet(!) gereği çemkirenleri de samimi bulmuyorum. Erdoğan, küresel çetenin Yeni Dünya Düzeni çarkına çomak sokan sahici bir liderdir. Bu yüzdendir ki şeytani düzenin ve onun münafık ordusunun hedefindeyiz. Bugünlerde Erdoğan'ın karşısında alternatif bir lider arayışına giren bu tayfanın şerrinden de Allah'a sığınırız.-Ufuk Coşkun

   milatgazetesi.com

 

   manahaber.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden
   sorumlu değildir.

 

Paylaş :

Diğer Haberler
Aileyi Kurtaralım!..
2019 Yılı Hac Kuraları Açıklandı
Her Yıl 3,3 Milyon Kişi Alkolden Ölüyor!..
Yemen'de İnsanlar Açlıktan Ölüyor!..
İrlandalı Sanatçı Sinead O'Connor, Müslüman Oldu
Sedanur'u Bulan Ekipten Yürek Dağlayan Sözler
Diyanet Aileleri Uyardı
Hicrî Yılbaşı Hayırlı Olsun
Direksiyon Başında Telefonu Bitireceğiz!
Kurban Bayramına Dair
İşte il il bayram namazı saatleri!
Allah’a “kurb”an olmak
700'den Fazla Kişi Müslüman Oldu...
Bayram Sevinç ve Neşedir...
İl İl Ramazan Bayramı Namazı Saatleri
Oruç Yeni Bir Varoluştur?
İlim, İrfan, Bilgi ve Hikmet Medeniyeti
Yaradılış, Diriliş ve Hesap
Soyağacı Sorgulama İçin?..
Almanya'da '14. Kur'an-ı Kerim Tilavet Yarışması'
İstanbul Nüfusuyla 129 Ülkeyi Geride Bıraktı!..
Dua İle Mesaiye Başlıyorlar!..
Tüm Yurtta Mevlit Kandili Coşkusu!..
Müftüye Nikah Yetkisi Yürürlüğe Girdi
Mevlid Kandili’nin Anlamı ve Ehemmiyeti
Mevlid Kandili'nin Adı Değişiyor!
Ahiret Olmasa Haklarını Kim Alacak?..
Arakanlı Annenin Dehşetli Dramı
BM'den Arakan'a Yardım Çağrısı
Diyanet İşleri Başkanı Belli Oldu!
Arakanlı Müslümanların Cesetlerini Yakıyorlar!..
2017 Kurban Bayramı Namaz Vakitleri
Arafat Coğrafyası Havadan Görüntülendi
Arakanlı Müslümanlara Soykırım Uygulanıyor!
Ehli Sünnet Düşmanlığı!
  YAZARLAR
  GAZETE 1. SAYFALAR
  ÖNE ÇIKANLAR
  TARİHTE BUGÜN
21 Şubat 1921
Londra Konferansı başladı. ...
21 Şubat 1923
İsmet İnönü Mecliste, Lozan görüşmelerine ilişkin geniş bilgi verdi. ...
21 Şubat 1965
Zenci Müslüman Lider Malcolm X öldürüldü. ...
21 Şubat 1975
Elektrik kısıtlamasının süresi günde 1.5 saatten 2 saate çıkarıldı. ...
 
  SON DAKİKA
» Kaza ve Kadere İmanın Mahiyeti
» Âhirete İnanmayanın Vay Haline
» Aileyi Kurtaralım!..
» Yemen'de 24.4 Milyon Kişi Aç!..
» Zikir, İmanı Tecdid Eder!..
» Mesuliyetimiz Büyük, Daha Çok Çalışmalıyız!..
» Rızkı Artıran, Ömrü Uzatan ve Hayatı Cennete Çeviren Bir İş!..
» 2019 Yılı Hac Kuraları Açıklandı
» 2018 Yılının En Önemli Bilim Haberleri
» Prof. Karatay: Glutenin Neden Olduğu 20 Hastalığı Açıkladı
» Karla İlgili 15 İlginç Gerçek!..
» Müslüman Şahsiyetin En Temel Özelliği: Halîm Olmak
» Diyanet'ten Kura-ı Kerim İle Alakalı Önemli Açıklama
» Kuran-ı Kerim En Büyük Mucizedir
» Belçika'da Yaşayan Türklerin Evlenme Sorunu
  PARA PİYASALARI
    Alış Satış
  USD % tle>Sayfa untuleneme
  EUR % tle>Sayfa G runtuleneme
  HAVA DURUMU
İstanbul 11 ° C./ 6 ° C.
Ankara 3 ° C./ -7 ° C.
İzmir 18 ° C./ 3 ° C.
  NAMAZ VAKİTLERİ
 
  GÜNÜN FOTOĞRAFI    Hepsini gör
  HARİTA

Haritayı Daha Büyük Görüntüle
  SON 24 SAAT
Copyright © 2008 - MANA HABER. Her Hakkı Saklıdır.  
manahaber.com bağlantı verdiği sitelerin içeriğinden sorumlu değildir.
Sitemizde yayınlanan yazı, resim, grafik, ses ve görüntüler, ancak izin alındıktan sonra, kaynak gösterilerek ve link verilerek yayımlanabilir.